PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97316}

Młody Adam

Young Adam
6,4 8 160
ocen
6,4 10 1 8160
6,4 5
ocen krytyków
Młody Adam
powrót do forum filmu Młody Adam

Przyznam, że sceny erotyczne niczego sobie :) ale ogólnie strasznie film mi się dłużył. Dlaczego określono ten film mianem trillera pojęcia nie mam, prędzej psychologiczny. Czytałam poprzedni temat i także się zastanawiam dlaczego Młody Adam. Myślałam o biblijnym Adamie ale jakoś mi to nie pasuje...
pozdrawiam

arieska

Przyznaję rację.Spodziewałam się filmu trzymającego w napięciu, wymagającego pilnego śledzenia akcji.A tu praktycznie bez przerwy seks i okropne dłużyzny.Erotyczny to ten film jest, ale z thrillera ma niewiele,naprawdę niewiele.

ocenił(a) film na 8
Jane_Doe

Zdaje się, że nie do końca zrozumiałyście ten film skoro was przynudzał (poza tym ten biblijny Adam powinien jednak pasowac). Proponuję przeczytac świetnie napisaną recenzję "opowieśc (a)moralna" czy jakoś tak na stronie filmweb. Może dzięki niej docenicie ten obraz.

Evil_Ash

Przeczytałam recenzję a zdania nie zmienię. Nie pisałam o grze aktorów, która rzeczywiście załuguje na uwagę, natomiast dla mnie film pozostaje nudnawy...(choć początek zapowiadał się ciekawie)

ocenił(a) film na 8
arieska

nie chodzi tylko o grę aktorów, także o zabiegi formalne, tj. w jaki sposób opowiedziano historię, stosowane ujęcia w konkretnych sytuacjach...
ale ok Twoje zdanie, Twoje prawo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones